Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nagrywanie LoLa (płatny)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,

Chciałbym was prosić o pomoc przy wyborze programu do nagrywania Lola.
Jestem w stanie zapłacić za program myślę, że do około 100 zł.

Opłaca się kupić frapsa? A może inny program polecicie?

Czekam na wasze opinie :)

Kocham Pomagać ludzią w grze i na forach.

Nie interesuja mnie +/-

etinpl1309962255u15607.jpg

Opublikowano

Action - bardzo miły program :) Można nim nagrywać grę, pulpit, ekran. Można dostosowywać all audio screeny itd. 

Mi w LoLu mało fps spada przy nagrywaniu. Polecam!

Opublikowano

Polecam Action , imo Fraps lepszy ale waga pliku jest przerażająca. 

Możesz rownież nagrywać OBS , rownież dobry program . + można nim streamować.

Opublikowano

Ja polecam Action! Używam go i powie, że nie dość, że nie ma lagów jak na frapsie, to nawet czasem FPS przybywa :D Program jest podstawowy jak i zaawansowany ;) Polecam.

Zostaw "Lubię to"!

 

Ilość postów:   10   50   200   1000  5000

Ilość polubień:   2   10   50   200   1000

Ilość godzin na forum:   1   5   20   100   500

Opublikowano

Dziękuję bardzo.
Zdecydowałem, że zakupie Aciona.
Lecą gwiazdeczki do profilu :)

Kocham Pomagać ludzią w grze i na forach.

Nie interesuja mnie +/-

etinpl1309962255u15607.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...